Úvod | Predaj vozidiel | Úžitkové vozidlá

Úžitkové vozidlá

PEUGEOT postupom času vyvinul modelovú radu, ktorá je v súčasnosti najširšou a najmladšou na trhu. So svojimi modelmi, najrôznejšími kombináciami, verziami, motormi a úpravami, ponúka zákazníkom optimálne riešenie pre ich autopark a mobilitu.

 

PEUGEOT Partner Furgon

Peugeot Partner, ktorého kvalitu a spoľahlivosť preverilo 18 rokov existencie na trhu, sa môže pochváliť štýlovými a technologickými zmenami: modernou výbavou, mobilným pripojením a rozsiahlymi možnosťami motorizácie sa Peugeot Partner stáva pravým akčným vozidlom pre profesionálov. Dizajn potvrdzuje jeho robustný a moderný charakter: zvislo umiestnená maska má energetickejší vzhľad a kryty priehlbín po stranách predného nárazníka je možné v prípade potreby ľahko vymeniť. Motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort riadenia a súčasne znižujú emisie CO2. So sedadlom Multi-Flex môžu v kabíne cestovať aj 3 osoby a Partner si tak aj naďalej zachováva svoju variabilitu a všestrannosť. Peugeot Partner je v ponuke v 3 rôznych variantoch (L1 dĺžka 4,38 m; L2 4,63 m a predĺžená kabína) a vďaka svojej všestrannosti sa pre Vás stane ideálnym pracovným pomocníkom, ktorý sa prispôsobuje vašim požiadavkám.

      VYŽIADAJTE SI PONUKU   

 

PEUGEOT Expert Furgon

Nový Peugeot Expert je dodávkové auto stredných rozmerov, schopné pokryť širokú škálu pracovných aj rodinných potrieb. Expert s tromi dĺžkami karosérie stelesňuje viac radosti z jazdy a viac úžitku v kompaktnejšom balení. Za výraznou prednou maskou s moderným dizajnom sa ukrýva bezpečnejšia a ergonomicky tvarovaná kabína. Expert je rovnako komfortný a príťažlivý v každej dĺžke karosérie a bez ohľadu na usporiadanie nákladného, či osobného priestoru za kabínou. Vzhľadom na preplnenosť ciest a požiadavky doby prichádza Peugeot Expert so základnou a extrémne kompaktnou verziou. S dĺžkou karosérie len 4,6 m je Expert bezkonkurenčne najobratnejšou dodávkou s danou prepravnou kapacitou. Len 1,9 metra vysoké auto zvládne parkovanie v podzemných garážach, pritom môže mať tri rôzne dĺžky karosérie a hneď niekoľko verzií usporiadania vnútorného priestoru. Základ tvorí klasická dodávka alebo kombinácia dvojitej kabíny a nákladného priestoru. Pochopiteľne v ponuke ostáva osobná kombi verzia s miestom pre 9 cestujúcich. Rad možností využitia novej podvozkovej platformy podčiarkuje verzia s kabínou a podvozkom pre aplikáciu rôznych nadstavieb. Práve nová architektúra podvozka dovolila rozšíriť ponuku na tri dĺžky karosérie LONG, STANDARD a COMPACT.

Prvým príkladom praktického využitia priestoru je možnosť v kompaktnej dodávke previesť až 4 metre dlhé bremeno. Vďaka systému Moduwork ostanú v kabíne dve miesta na sedenie aj vtedy, ak do Experta naložíte štvormetrový hranol. To všetko bez toho, aby ste museli náklad podkladať, pretože podlaha je v jednej rovine od zadných dverí až pod predné sedadlo. Napriek kompaktnému vzhľadu blízkemu osobným autám dokáže Expert ponúknuť vnútorný nákladný priestor s objemom až 6,6 m3. Dĺžka základného úložného priestoru siaha od 2,16 metra až po 2,86 m. V mieste posuvných dverí, je šírka vnútorného priestoru až 1,63 metra. Rovnako impozantná je tiež výška vnútorného nákladného priestoru 1,22 metra. V závislosti od verzie vie Peugeot Expert odviezť náklad od 1000 do 1400 kg a dokáže využiť najúspornejšie motory BlueHDi s výkonom od 95 do 180 koní.

      VYŽIADAJTE SI PONUKU   

 

PEUGEOT Expert Combi

Nový Peugeot Expert Combi kombinuje komfortnú prepravu cestujúcich s úspornou prevádzkou a ľahkým ovládaním. Peugeot Expert Combi prichádza v troch dĺžkach karosérie. Kompaktná verzia s dĺžkou len 4,6 metra a výškou zníženou na 1,9 metra odvezie až 9 cestujúcich. Vďaka minimalizovaným vonkajším rozmerom nebolo nikdy manévrovanie s vozidlom tejto kategórie jednoduchšie. Expert Combi existuje aj v dlhšej verzii Štandard (4,95 m) a v najdlhšej long (5,30 m). Peugeot Expert Combi ponúka prakticky navrhnutú vnútornú výbavu pre dlhé cesty.

Peugeot Expert Combi využíva modulárnu platformu, ktorá umožňuje postaviť robustné auto pri minimalizácii zložitých výrobných procesov. Z tuhej konštrukcie profitujú najmä pasažieri, pretože interiér sa vyznačuje nízkou úrovňou hluku a vibrácií. Nehovoriac o bezpečí, ktoré takto postavené vozidlo poskytuje. Efektívny spôsob stavby vozidla umožňuje využívať novú generáciu úsporných motorov. Bokom neostáva ani vodič, pretože Peugeot Expert Combi prináša v triede osobných dodávok veľmi presné a ľahké ovládanie. Za volantom objavíte inú dimenziu šoférovania tejto kategórie vozidiel. Na výber je niekoľko verzií naftových motorov BlueHDi s výkonom od 95 do 180 koní. Veľmi silnou oporou vodičovi je aj krútiaci moment 400 Nm a nová automatická prevodovka EAT6. Peugeot Expert vyniká nízkymi prevádzkovými nákladmi. Tie vychádzajú z najnižšej spotreby paliva v triede a zo servisného intervalu 40.000 km alebo 2 roky.

 

PEUGEOT Boxer Furgon

Vzhľadom k širokému rozpätiu maximálne prípustnej celkovej hmotnosti vyhovie  Peugeot Boxer požiadavkám všetkých vašich podnikateľských aktivít. Určite oceníte jednoduché ovládanie a účinné prvky na podporu riadenia rovnako, ako aj nový moderný a zároveň robustný dizajn prednej časti vozidla. Peugeot Boxer vám zaistí bezpečnosť v každej situácii. Využíva k tomu :

Široké otvory dverí Peugeot Boxer s uhlom otvárania zadných dverí na 96°, s odpojiteľným obmedzovačom až do 180°, s voliteľnou výbavou až na 270° uľahčia nakladanie a vykladanie prevážaných predmetov a materiálov. Manipuláciu s materiálom uľahčí aj nízky prah pre nakladanie medzi 463 a 602 mm, čím je jeden z najnižších na trhu. Peugeot Boxer je podľa zvolenej dĺžky, výšky a verzie k dispozícii s 8 rôznymi typmi karosérie. Ponúka teda 8 rôznych užitočných objemov v rozmedzí 8 až 17 m3 a v danej kategórii tak patrí medzi najlepšie. Rozpätie maximálnej prípustnej celkovej hmotnosti modelu Peugeot Boxer je jedno z najširších na trhu. Aby bol nákladný priestor čo najväčší a ideálne využiteľný má užitočná šírka medzi blatníkmi optimálny rozmer 1,422 m. Maximálna užitočná šírka nákladového priestoru je 1,870 m. Model Peugeot Boxer je vybavený úspornými a výkonnými motormi  2.0 BlueHDi 110k, 130k alebo 160k  EURO6. Garancia kvality motora PSA -  vyrobených viac ako 1 milión ks od roku 2010. Náklady na údržbu Peugeot Boxer patria k najnižším na trhu: rozvodová reťaz nevyžaduje, na rozdiel od remeňa, žiadnu výmenu. Interval údržby motorov so systémom FAP sa predĺžil zo 40 000 km na 48 000 km alebo dva roky.

      VYŽIADAJTE SI PONUKU   

 

PEUGEOT Boxer Minibus

Vďaka Peugeot Boxer Minibus budú vaše cesty v znamení pohodlia jazdy, účinnosti a jednoduchosti obsluhy. K dispozícii 2 dĺžky a výšky, 3 motorizácie, s kapacitou až 9 miest.  Zvoľte si konfiguráciu, ktorá vám najviac vyhovuje. Peugeot Boxer Minibus má všetko, čo vám a vašim cestujúcich spríjemňuje jazdu:

Výbava Peugeotu Minibus bola vytvorená pre uľahčenie každodenného života jeho vodiča: