PEUGEOT 301
od 10.490 EUR
OBJAV 301
PEUGEOT 301

301: ELEGANTNÁ ROBUSTNOSŤ

Nový Peugeot 301 stelesňuje francúzsku eleganciu a zvádza svojou príťažlivou siluetou. Línie vozidla sú v harmónii so štýlovými prvkami značky Peugeot a vyjadrujú modernosť zlúčenú s robustnosťou. Celkový dojem z dizajnu dopĺňajú pochrómované prvky, ktoré sú k dispozícií pre úroveň Allure. Pôsobivá silueta modelu indikuje vynikajúcu stabilitu na vozovke. Tá bola spolu s adaptabilitou k podmienkam na ceste, odolnosťou a kvalitným dizajnom v centre záujmu vývojárov Peugeot. Výsledok sa premietol do svetlej výšky vozidla a starostlivého upevnenia dielov, ktoré sú v priamom kontakte s exteriérom. Za pozornosť stojí aj dvojité tesnenie obmedzujúce vniknutie prachu do vnútra vozidla.

301: ŠARMANTNÝ A PRIESTRANNÝ INTERIÉR

Robustný sedan využíva technické know-how a do interiéru vnáša prvky elegantnej modulárnosti a priestrannosti. Prístupový panel je vybavený monochromatickým displejom, ktorého šarm umocňujú chrómové lemy ciferníkov. Podľa typu výbavy je v ponuke manuálna klimatizácia a klimatizácia s digitálnym zobrazovaním. Účinnosť klimatizácie je zvýšená optimalizovaným rozmiestnením vetracích otvorov. Maximálny výkon chladenia za minimálny čas je dosiahnuteľný prostredníctvom špeciálneho tlačidla“A/C Max”, ktoré je k dispozícii pri manuálnej klimatizácii s digitálnym zobrazovaním. Interiér vozidla dopĺňajú kvalitné sedadlá s možnosťou objednania poťahov v šiestich verziách. Za zmienku stojí aj ľahko prístupný batožinový priestor s objemom 506 litrov. Priestorovosť automobilu zväčšuje praktický priestor, ktorý sa nachádza pod podlahou.

301: SEBAVEDOMÁ BEZPEČNOSŤ

Model 301 disponuje pasívnymi bezpečnostnými prvkami, ktoré vám umožnia sebavedomú a kontrolovanú jazdu, bez obavy straty kontroly nad vozidlom. Istejšiu jazdu zaručí Elektronický stabilizačný systém (ESP®), ktorý kombinuje funkcie protiblokovacieho systému (ABS), elektronického rozdeľovania brzdného účinku na všetky 4 kolesá (REF), podporu brzdenia v núdzi (AFU), ako aj protipreklzový systém (ASR). Pri dôraznom brzdení sa okrem toho automaticky rozsvietia aj výstražné svetlá, ktoré pri opätovnej akcelerácii zhasnú. V závislosti od sériovej alebo voliteľnej verzie, môže byť auto vybavené štyrmi airbagmi, bezpečnostnými pásmi so systémom pyrotechnických napínačov alebo kontrolkou a zvukovou výstrahou nezapnutia vodičovho bezpečnostného pásu. Značka Peugeot opätovne myslela aj na najmenších a zadné sedadlá vybavila bezpečnostnými úchytmi ISOFIX, ktoré umožňujú uchytenie detskej sedačky.

301: INTELIGENCIA NA DOTYK PRSTA

Technológie 301 sú navrhnuté tak, aby ľuďom uľahčili život na cestách. Obmedzovač rýchlosti s tempomatom vám rozhodne ušetrí množstvo energie. Systém vyhrievania predného skla zase zamedzí primrznutiu stieračov a navyše funguje súbežne s vyhrievaním zadného skla, čo je oceniteľné najmä počas chladných mesiacov. Zadný parkovací asistent vás prostredníctvom zvukového signálu a grafickej obrazovke autorádia informuje o prípadnej prekážke. Atraktívnym technologickým prvkom je aj možnosť vybaviť vašu 301 audiosystémom, a to autorádiom CD RDS MP3 s dvoma CD RDS MPR Bluetooth ® so štyrmi reproduktormi, obrazovkou, ovládaním na volante, prípojkou jack/USB a súpravou hands-free Bluetooth ®, čo ocenia najmä milovníci hudby.


Základné technické dáta

BENZÍN* Motor roka 2015 a 2016
1,2 lPureTech
BENZÍNMotor roka 2015 a 2016
1,6 lVTi
DIESEL
1,6 lBlueHDi
  • Výkon 82 - 115
  • Kombinovaná spotreba od 3,8 do 6,6 litra na 100km
  • Prevádzková hmotnosť od 1082kg
  • Objem batožinového priestoru 640 litrov

Ponuka skladových vozidiel

Všetky vozidlá
[Peugeot 301 1,6 VTi 115k STYLE EAT6 automat]
12990€
13990€
Výkon: 85 kW
Najazdené: 2 km
Rok výroby: 2018
Prevádzka: Bratislava
Nové
[Peugeot 301 Allure 100k]
12990€
14740€
Výkon: 73 kW
Najazdené: 1 km
Rok výroby: 2017
Prevádzka: Košice
Nové
[Peugeot 301 STYLE 1.6 blueHDi 100k]
13990€
15340€
Výkon: 73 kW
Najazdené: 1 km
Rok výroby: 0
Prevádzka: Košice
Nové