PEUGEOT Partner
od 12.990 EUR
OBJAV PARTNER
PEUGEOT Partner

PEUGEOT PARTNER TEPEE: DOBRODRUŽNÝ A TAJOMNÝ

Partner Tepee je charakteristický svojim moderným a zároveň robustným dizajnom. Jeho krivky umocňuje predná maska a dominantný nárazník s ostro rezanými líniami. Denné LED svetlomety zabudované v priehlbinách v spodnej časti nárazníka dodávajú autu dobrodružný a zároveň tajomný šmrnc. Okrem verzie Teper je k dispozícii aj verzia Outdoor, kde sa stretáva ešte osobitnejšie prevedenie vozidla s dobrodružnou povahou. Ďalšími verziami sú Furgon a Furgon Electric, ktoré svojimi vlastnosťami naplnia požiadavky aj tých najnáročnejších vodičov.

PEUGEOT PARTNER TEPEE: TECHNOLOGICKY VYSPELÝ

Nový model ponúka široké spektrum komunikačných technológií. Prostredníctvom funkcie Mirror Screen môžete napríklad preniesť kópiu displeja z vášho smartfónu na sedempalcovú multimediálnu obrazovku a zdieľať svoje zážitky. Výbava ďalej obsahuje Active City Brake, ktorá v prípade hroziacej zrážky dokáže automaticky zabrzdiť vozidlo. Nechýba ani funkcia zadnej kamery, predného parkovacieho asistenta či technológia Grip Control ®, ktorá otvára nové možnosti využitia jednej poháňanej nápravy na šmykľavom povrchu a mimo spevnených ciest. Nový a technologicky vyspelý motor BlueHDi zase znižuje produkciu emisií CO2 a zároveň poskytuje zvýšený komfort počas jazdy.

PEUGEOT PARTNER TEPEE: VŽDY PRISPÔSOBIVÝ

Interiér Partnera stavil na úžitkovosť spojenú s mimoriadnou variabilitou. Dominantnými sú veľké výklopné zadné dvere s praktickým otváraním zadného okna, čo oceníte najmä v letných mesiacoch. Možnosť 5- alebo 7-miestnej verzie s tromi samostatnými a vyberateľnými sedadlami v druhom rade a dvoma ďalšími sedadlami v treťom rade robia z vozidla výborný tip aj na rodinné výlety. Nezanedbateľným detailom je tiež presklená strecha Zénith, vďaka ktorej cestovanie vo vašom aute naberie nové dimenzie.


Základné technické dáta

  • Výkon 75 – 120 koní
  • Kombinovaná spotreba od 4,2 do 6,5 l na 100km
  • Prevádzková hmotnosť od 1550 kg
  • Objem batožinového priestoru 675 až 3000 litrov
BENZÍN
1,6 lVTi
DIESEL
1,6 lBlueHDi

Ponuka skladových vozidiel

Všetky vozidlá
[Peugeot Partner Tepee OUTDOOR HDi]
15190€
Výkon: 73 kW
Najazdené: 5 km
Rok výroby: 2016
Prevádzka: Košice
Nové
[Peugeot Partner Tepee 1,6 BlueHDi 100k OUTDOOR]
15390€
Výkon: 73 kW
Najazdené: 2 km
Rok výroby: 2017
Prevádzka: Bratislava
Nové
[Peugeot Partner Tepee 1,6 BlueHDi 120k OUTDOOR]
16800€
18330€
Výkon: 88 kW
Najazdené: 2 km
Rok výroby: 2017
Prevádzka: Bratislava
Nové