Nový Peugeot 3008 Hybrid

Elektrický dojazd až 59 kilometrov
Zrýchlenie z 0-100 km/h (s) 5,9
Priemerná spotreba pri súčinnosti motorov 1,5 l na 100 km
Orientačný čas nabitia - Wallbox 7,4 kW 1 hodina a 45 minút

3008 Hybrid

Peugeot 3008 Hybrid sa teší v Európe veľkej popularite, a preto prichádza na trh nová verzia stredne veľkého SUV. Od svojho predchodcu sa líši odvážnejším a modernejším dizajnom, ale naďalej si zachováva prvky typické pre tento model. Novinka z dielne francúzskej automobilky zvyšuje komfort a bezpečnosť cestovania. Vďaka bohatej ponuke pohonov zároveň prináša potešenie z dynamickej jazdy.

Pri pohľade na vylepšený Peugeot 3008 Hybrid vám udrie do očí nová predná maska, ktorá sa rozpína po celej šírke vozidla. Ďalšími zmenenými prvkami sú inovované predné svetlomety, zadné svetlá, nové kolesá z ľahkých zliatin a chromované detaily na viacerých miestach. Pre zvýraznenie dynamickej siluety auta môžete siahnuť po luxusnej výbavy Black Pack.

Peugeot 3008

Unikátna pozícia vodiča

Peugeot i-Cockpit zostáva naďalej neodmysliteľnou súčasťou interiéru nových modelov francúzskej značky. Ponúka unikátnu pozíciu pre vodiča, ktorému umožní jednoduchú a intuitívnu obsluhu vozidla. Zárukou presnejšieho riadenia je kompaktný multifunkčný volant. V zornom poli vodiča sa zobrazujú všetky dôležité informácie na digitálnej prístrojovke a stredovému panelu dominuje 10-palcový dotykový HD displej, na ktorom sa môže zobrazovať aj 3D navigácia. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti konektivity.

Vo výbave vynoveného SUV hrajú významnú úlohu aj asistenčné systémy. Tie sledujú pravidlá cestnej premávky (systém pokročilého rozpoznávania dopravných značiek), pomáhajú pri jazde (adaptívny tempomat, systém udržiavania v jazdnom pruhu) alebo analyzujú okolie (systém monitorovanie mŕtveho uhla). Pri jazde v noci je cennou pomôckou funkcia Night Vision, ktorá prostredníctvom infračervenej kamery detekuje prítomnosť chodcov alebo zvierat pred vozidlom na vzdialenosť viac ako 200 metrov.

3008 Hybrid Nabijanie

Dve možnosti

Peugeot 3008 je v ponuke s dvoma verziami Plug-in hybridného pohonu. Prvá s označením Hybrid ponúka pohon predných kolies a výkon 225 koní, ktorý využíva benzínový motor s PureTech s výkonom 180 a elektromotor s výkonom 110 koní. Druhou možnosť je vyhotovenie Hybrid 4 s pohonom všetkých štyroch kolies a súhrnným výkonom 300 koní, ktorý čerpá energiu z benzínového motora 1,6 PureTech (200 koni) a dvoch elektromotorov s výkonom 110 koní.

V útrobách auta sa skrýva aj batéria s kapacitou 13,2 kWh poskytujúca dojazd do 59 kilometrov v čisto elektrickom režime. Jej nabíjanie z Wallboxu s výkonom 7,4 kW trvá približne 1 hodinu a 45 minút. Ak vozidlo zapojíte do klasickej zásuvky (230 V), batéria sa dobije za približne 7 hodín.

Snímka

Objavte nový spôsob jazdy vďaka vozidlám PEUGEOT plug‑in hybrid. Sú univerzálne a umožňujú okamžitý prechod na 100% elektrický režim, pričom dojazd je až 59 km WLTP. Sedan, kombi alebo SUV. Inovatívny dizajn, environmentálny výkon a najmodernejšej technológie bez akýchkoľvek kompromisov.

Peugeot 3008phev Hy4 2019 002 Fr.650602.6

Objavte SUV PEUGEOT 3008 HYBRID a HYBRID4, SUV hybridy

Početné úspory a výhody:

- 40% úspora spotreby paliva
- Možná štátna dotácia vo výške 5 000 EUR
- Používanie elektrického režimu
- Znížené náklady na údržbu
- Dojazd až 59 kilometrov
- Plynulá a hladká jazda, menej vibrácií
- Výrazné zrýchlenie vďaka okamžitému krútiacemu momentu motora
- Úplne tichý chod motora

 

 

 

Webp.net Resizeimage

Objavte nový PEUGEOT 508 HYBRID, prémiový sedan

Viacnásobné úspory pri používaní:

- Až 225 koní maximálneho systémového výkonu
- Priemerná úspora spotreby paliva až do 40%
- Možnosť čerpania štátnej dotácie
- Využívanie elektrického režimu
- Záruka 8 rokov / 160.000 km na zachovanie minimálne 70% kapacity batérie
- Dojazd v plne elektrickom režime až do 45 km podľa normy WLTP
- Možnosť okamžitého prudkého zrýchlenia vďaka vysokému krútiacemu momentu elektrického motora
- Tichá prevádzka

Peugeot 508phev 2019 009 Fr.650601.6

Objavte nový PEUGEOT 508 SW HYBRID, prémiové kombi

Viacnásobné úspory pri používaní:

- Až do  56 km dojazd v plne elektrickom režime
- Priemerná úspora spotreby paliva až do 40%
- Možnosť čerpania štátnej dotácie
- Využívanie elektrického režimu
- Záruka 8 rokov / 160.000 km na zachovanie minimálne 70% kapacity batérie
- Dojazd v plne elektrickom režime až do 45 km podľa normy WLTP
- Možnosť okamžitého prudkého zrýchlenia vďaka vysokému krútiacemu momentu elektrického motora
- Tichá prevádzka