Bezpečnosť na prvom mieste, prezujte si pneumatiky pred zimou

Offroad3

S nástupom jesene ortuť na teplomeroch postupne klesá k jednociferným hodnotám a výnimkou nie sú ani prvé mrazy. Tie sú pre vodičov zdvihnutým varovným prstom, ktorý im pripomína, že by mali čoskoro navštíviť pneuservis a nechať si svoje auto skontrolovať pred začiatkom zimy. Vo FranceTech reflektujeme na vaše potreby, a tak sme pripravili akciové ponuky.

V našom pneuservise získate pri prezutí kontrolu pred zimou zadarmo. Ak budete potrebovať iba vymeniť kolesá, zaplatíte 25 €, prezutie plechových diskov vás bude stáť 33 € a prezutie zliatinových diskov rovných 50 €. V cene je zahrnutá montáž, demontáž, vyváženie a doplnkový materiál. Naopak, suma nezahŕňa snímače tlaku pneumatík. Zároveň vám ponúkame uskladnenie pneumatík na celú sezónu.

Nečakajte na tri milimetre

Výmena pneumatík je dôležitá z dvoch hľadísk. Prvým je bezpečnosť, keďže kvalita obutia vášho auta sa prejaví na dĺžke brzdnej dráhy, ale aj na výkone vozidla, jeho spotrebe alebo zvuku. Druhým aspektom je výber pneumatík, ktorý má zodpovedať vodičskému štýlu a trasám jázd. Podstatné je aj skladovanie pneumatík alebo nerovnomernosť ich opotrebovania.

Skontrolujte si auto pred zimou

Ako sme už spomenuli, pri výbere pneumatík musíte zohľadniť to, na aké trasy ich budete používať. Dlhšie cesty si vyžadujú vyšší výkon vozidla, čo vplýva aj na pneumatiky. V takom prípade odporúčame vodičom, aby si priplatili za kvalitu a zvažovali aj tichšie gumy. Naopak, šoféri jazdiaci prevažne v meste môžu niečo ušetriť.

Objednať sa do servisu

Ak sa rozhodnete využiť služby FranceTechu pri prezúvaní pneumatík, dostanete bonus v podobe bezplatnej prehliadky auta pred zimou. Tá obsahuje kontrolu svetiel a ich nastavenia, kontrolu stavu brzdových kotúčov, kontrolu kvality brzdovej a chladiacej kvapaliny, kontrolu hladiny motorového oleja a kontrolu nabitia akumulátora prístrojom Midtronics. Cena samostatnej prehliadky bez návštevy pneuservisu je 9,90 € s darčekom v podobe malého modelu nového Peugeotu 208.