FRANCE-TECH PRE ÚDRŽBU A SERVIS VOZIDIEL

Poskytujeme profesionálnu starostlivosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

Servisní špecialisti FRANCE-TECH sú pripravení postarať sa o vaše vozidlo s dôkladnou starostlivosťou a precíznosťou. S naším bohatým know-how, odbornosťou
a skúsenosťami sme schopní poskytovať najvyššiu úroveň služieb v automobilovom priemysle.

Služby, servis a príslušenstvo poskytujeme pre vozidlá značky PEUGEOT, CITROËN, FIAT, OPEL ale aj pre všetky ostatné automobilové značky pôsobiace na slovenskom trhu.

Váš komfort je pre nás prioritou, preto sme k dispozícii každý pracovný deň od 7:30 do 17:00 hod. v Bratislave, Nitre a Košiciach.

NAŠE SLUŽBY

Bezpečnosť a spoľahlivosť sú na prvom mieste. Nezabúdajte na pravidelné kontroly, v rámci ktorých je potrebné skontrolovať pneumatiky, brzdy, hladinu oleja v motore, výkonnosť autobatérie a previesť diagnostiku. Naši servisní špecialisti sú pripravení zabezpečiť bezchybný stav vášho vozidla.
Nielenže pripravíme vaše vozidlo na kontrolu, ale zabezpečíme aj úspešný výsledok so 100 %-nou garanciou vykonaných kontrol. Nechajte nás postarať sa o profesionálne opravy a potrebnú údržbu, aby ste si mohli byť istí, že stav vášho auta je vyhovujúci.
Postaráme sa o výmenu pneumatík, diskov, ale aj ventilov. Vyváženie a bezpečné uskladnenie sezónnych pneumatík. Sme tu, aby sme vám pomohli aj s výberom a poradíme aj so správnou údržbou.
Pri opravách vášho vozidla používame len originálne náhradné diely, aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu a spoľahlivosť.
Správna geometria je kľúčom k optimálnej jazdnej dynamike a bezpečnosti. Naši technici sa postarajú o bezchybné meranie geometrie náprav a v prípade nutnosti aj jej odborné nastavenie.
Ak máte poškodené čelné sklo, neváhajte nás kontaktovať. Postaráme sa o opravu alebo výmenu skla tak, aby vaše vozidlo bolo opäť bezpečné.
Od drobných opráv, cez úpravy spojov a zvarov podľa rozsahu poškodenie až po komplexné alebo čiastočné lakovanie karosérie.