Peugeot 3008

PEUGEOT SUV 3008

Základné údaje

Pri pohľade na vylepšený Peugeot 3008 vám udrie do očí nová predná maska, ktorá sa rozpína po celej šírke vozidla. Ďalšími zmenenými prvkami sú inovované predné svetlomety, zadné svetlá, nové kolesá z ľahkých zliatin a chromované detaily na viacerých miestach. Pre zvýraznenie dynamickej siluety auta môžete siahnuť po luxusnej výbavy Black Pack.

Unikátna pozícia vodiča

Peugeot i-Cockpit zostáva naďalej neodmysliteľnou súčasťou interiéru nových modelov francúzskej značky. Ponúka unikátnu pozíciu pre vodiča, ktorému umožní jednoduchú a intuitívnu obsluhu vozidla. Zárukou presnejšieho riadenia je kompaktný multifunkčný volant. V zornom poli vodiča sa zobrazujú všetky dôležité informácie na digitálnej prístrojovke a stredovému panelu dominuje 10-palcový dotykový HD displej. Samozrejmosťou sú bohaté možnosti konektivity.

Mám záujem o Peugeot 3008

Vo výbave vynoveného SUV hrajú významnú úlohu aj asistenčné systémy. Tie sledujú pravidlá cestnej premávky (systém pokročilého rozpoznávania dopravných značiek), pomáhajú pri jazde (adaptívny tempomat, systém udržiavania v jazdnom pruhu) alebo analyzujú okolie (systém monitorovania mŕtveho uhla). Pri jazde v noci je cennou pomôckou funkcia Night Vision, ktorá prostredníctvom infračervenej kamery detekuje prítomnosť chodcov alebo zvierat pred vozidlom na vzdialenosť viac ako 200 metrov.

Osvedčené motory pre Peugeot 3008

Nový Peugeot 3008 vsádza v prípade spaľovacích motorov tradične na benzínové agregáty PureTech s výkonom 130 alebo 180 koní a dieslové pohonné jednotky BlueHDi s výkonom 130 koní. V oboch prípadoch existuje možnosť voľby medzi 6-stupňovým manuálom alebo 8-stupňovým automatom.

Cenovka moderného SUV štartuje na akciovej sume 23 290 € vo výbave Active s najslabším motorom 1,2 PureTech a manuálnou prevodovkou a vrcholí na úrovni 33 990 € vo verzii GT s motorom 1,6 PureTech a automatom. Celkovo je na výber až sedem stupňov výbav a ich rozšírení (Active, Active Pack, Allure, Allure Pack, Road Trip, GT a GT Pack).

Financovanie (cenová ponuka) Zobraziť ponuku skladových vozidiel Skúšobná jazda

Galéria

Ponuka vozidiel Peugeot 3008