Peugeot 508 SW

PEUGEOT 508 SW

Základné údaje

Peugeot 508 SW, luxusné kombi vyššej triedy s fascinujúcim dizajnom, komfortom na úrovni luxusnej limuzíny, veľkorysou priestrannosťou a technologickou výbavou na najvyššej úrovni. Jeho klasická verzia 508 získala na Slovensku ocenenie Auto roka 2019, a tak moderné kombi určite nebude zaostávať.

Maximálne pohodlný

Sportswagon vychádza z rovnakej koncepcie ako menší fastback a jeho dominantou je atletická silueta, ktorá dodáva vozidlu sebavedomie. Výrazná predná maska v kombinácii so zliatinovými diskami a chromovanou koncovkou výfuku zdôrazňujú športový charakter auta. Charakteristickým prvkom je aj lesklý čierny pás na zadnej časti karosérie, ktorý necháva vyniknúť svetelnému podpisu s 3D efektom.

Novy Peugeot 508 SW

Interiér je vzhľadom na dĺžku a šírku vozidla dostatočné veľkorysý a posádke zabezpečuje nadštandardný komfort. To sa však prejavilo na batožinovom priestore, ktorý má „len“ 530 litrov. Peugeot i-Cockpit vyniká ergonómiou, disponuje pohodlnými AGR sedadlami s viacbodovou masážou a cestu vám môže spríjemniť aj Hi-Fi systém značky Focal, ktorý sa postará o hudobný zážitok najvyššej kvality. Vo vnútri nechýba ani digitálny prístrojový panel a desaťpalcový multifunkčný dotykový HD displej.

Akciová ponuka: Peugeot 508 a 508 SW so skutočným 0% lízingom a servisnou zmluvou na 3.300 €

Využite špeciálne financovanie PEUGEOT FINANCE bez spracovateľského poplatku

so skutočným 0% preplatením:

– forma financovania: spotrebný úver a finančný lízing,
– platí pre modely Peugeot 508/508 SW,
– dĺžka financovania: 36 a 48 mesiacov,
– akontácia: 25-55%,
– Odpredajný poplatok pri lízingu 1 EUR.

Peugeot 508 SW – bezpečné a výkonné kombi

Celkovej funkčnosti a dizajnu interiéru dominuje PEUGEOT i-Cockpit®. Peugeot 508 SW drží krok s konkurenciou aj v rámci najnovších asistenčných technológií. Funkcia Night Vision umožňuje lepšie rozoznávanie chodcov alebo zvierat na vozovke prostredníctvom infračervenej kamery. Ďalšími praktickými pomôckami sú parkovací asistent, adaptívny tempomat s funkciou Stop&Go alebo systém sledovania pohybu v jazdných pruhoch.

interiér

Pod kapotou sa nachádzajú najnovšie výkonné motory PureTech a BlueHDi, ktoré spĺňajú emisné normy Euro 6.2. K dispozícii sú dva benzínové varianty – 1,6 PureTech s výkonom 180 koní a 1,6 PureTech s výkonom 225 koní, ktorý je možné skombinovať s osemstupňovým automatom. V prípade dieslu sú na výber tri verzie – 1,5 BlueHDi s výkonom 130 koní alebo 2,0 BlueHDi s výkonom 160 alebo 180 koní.

Peugeot 508 SW sa vyrába v štyroch rôznych stupňoch výbavy – od základnej Active cez Allure, GT Line a vrcholnú GT. V závislosti od výbavy auta sa odvíja aj jeho cena. Najlacnejším variantom je výbava Active s dieslovým motorom 1,5 BlueHDi s výkonom 130 koní a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou (28 290 €). Naopak, najdrahším je verzia GT s naftovým motorom 2,0 BlueHDi s výkonom 180 koní a 8-stupňovým automatom (42 890 €).

Galéria

Ponuka vozidiel Peugeot 508 SW