Peugeot Partner

Základné údaje

Peugeot Partner Furgon charakterizujú silná predná maska s krátkou kapotou, novo navrhnutou vertikálnou mriežkou chladiča a svetlomety s integrovaným chrómovaným hrotom. Vďaka balíku Pack Chantier má kompaktné dodávkového vozidlo aj veľké kolesá, ktoré zvyšujú jeho svetlú výšku.

Peugeot partner ponúka prepracovaný interiér a exteriér

Tretia generácia tohto modelu sa predáva v dvoch rôznych verziách. Standard poskytuje dĺžku 1 817 mm a objem nákladového priestoru 3,3 m3, vyhotovenie Long je dlhé 2 167 mm a veľkosť jeho nákladového priestoru dosahuje 3,9 m3. Užitočná hmotnosť automobilu sa pohybuje od 650 do 1 000 kg.

Partner je predovšetkým úžitkovým vozidlom, ale moderný interiér by mu závideli aj viaceré osobné autá. Vodič má k dispozícii kompaktný volant, osempalcovú multimediálnu dotykovú obrazovku a takisto nastaviteľný stolík, na ktorý si môže položiť počítač a nabíjať ho z 230-voltovej zástuvky.

Peugeot Partner – technológia a bezpečnosť

Novinkou je technológia Surround Rear Vision, ktorá poskytuje kompletný prehľad o okolí a zvyšuje úroveň bezpečnosti. Tento systém obsahuje tri podfunkcie. Prvou je kamerový pohľad zo strany spolujazdca, druhou funkcia Remote Vision nahrádzajúca spätné zrkadlo a treťou cúvacia kamera. Veľmi dôležitý je takisto indikátor preťaženia, ktorý ihneď upozorní posádku, že hmotnosť nákladu prekročila prípustnú hranicu.

Zároveň ponúka aj technológie, ktoré Peugeot využíva pri osobných automobilov. Do tejto kategórie patria elektrická parkovacia brzda, udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu, sledovanie dopravných značiek, systém Active Safety Brake či funkcia na udržiavanie pozornosti vodiča.

Výbavy a motorizácie

Peugeot Parnter ponúka dva benzínové a tri dieslové motory. V prípade benzínu sú k dispozícii agregáty 1,2 PureTech s výkonom 110 alebo 130 (silnejší motor je možné skombinovať s 8-stupňovým automatom. Naftové pohonné jednotky 1,5 BlueHDi sú dostupné s výkonom 75, 100 (v oboch prípadoch 5-stupňový manuál) alebo 130 koní (6-stupňový manuál alebo 8-stupňový automat). Na výber sú dve verzie výbavy – Pro a Premium.

 

Ponuka fiancovania Dohodnúť skúšobnú jazdu Odkúpime vaše vozidlo

Galéria

Ponuka vozidiel Peugeot Partner