Peugeot 308 SW

PEUGEOT 308 SW

Základné údaje

Tento model charakterizujú hladké a priamočiare línie, ktoré dodávajú autu elegantný a zároveň dynamický vzhľad. Predná časť vozidla je typická chrómovým čelom a novými halogénovými svetlometmi.

Technológia a bezpečnosť

Nový Peugeot 308 SW: navigácia, bezpečnosť a konektivita na špičkovej úrovni

Dotyková obrazovka sa dá prepojiť s mobilom prostredníctvom protokolov Mirrorlink, Android Auto alebo Apple Car a môžete na nej využívať aj navigáciu. Rovnaké vybavenie majú takisto najnovšie modely Peugeot 208 a Peugeot 2008. Neodmysliteľnou súčasťou modernej výbavy je navigácia, ktorú môžete sledovať na dotykovom displeji alebo priamo na digitálnej obrazovke prístrojového panelu, a to dokonca v 3D zobrazení vďaka predinštalovanej navigácii TomTomⓇ Traffic. Tá vás upozorní aj na aktuálne problémové alebo rizikové miesta v dopravnej situácii a prepočíta dobu dojazdu. Ak by vám viac vyhovovalo používať svoj smartfón a využívať vaše obľúbené aplikácie ako Google mapy, Spotify, Waze alebo Apple aplikácie, môžete si obrazovku vášho smartfónu preniesť na veľký dotykový displej vozidla. Vďaka pokročilému audiosystému značky Denon, ktorý zahŕňa zostavu 8 reproduktorov, zosilňovač a subwoofer si svoju obľúbenú hudbu z mobilu počas jazdy užijete dokonale.

Peugeot E 208 Interier

 

Peugeot 308 SW – výbavy a motory

Sympatické kombi sa vyrába v štyroch stupňoch výbavy. Cenovka modelu Peugeot 308 SW sa začína na sume 13 990 € v prípade verzie Access. Následne sa cena zvyšuje vo vyhotoveniach Active, Style a Allure až na úroveň 24 490 €.

Rovnako široká je aj ponuka motorov. K dispozícii sú benzínové agregáty 1,2 PureTech s výkonmi 110 alebo 130 koní, ktoré je možné kombinovať s manuálnou 5- a 6-stupňovou alebo aj automatickou 8-stupňovou prevodovkou.

Tri rôzne prevodovky poskytujú takisto dieslové motory BlueHDi. Pohodná jednotka s objemom 1,5 litra sa vyrába s výkonmi 100 alebo 130 koní, 1,6-litrová verzia ponúka 100 alebo 120 koní, 2,0-litrový agregát disponuje 150 koňmi.

Tu viac o moderných technológiách, ktoré Peugeot 308 využíva.

Ceny a výbava – Peugeot 308 SW Mám záujem o Peugeot 308 SW

 

Vyberte si u nás nové osobné vozidlo Peugeot a my sa oň ako bonus kráľovsky postaráme. Spoľahnúť sa môžete na našich špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami a láskou k francúzskym autám. Počítať môžete so špičkovou starostlivosťou vďaka:

  • špecializovanému autorizovanému servisu
  • výhradne originálnym dielom
  •  komplexným službám
  • profesionálnemu prístupu.

Pozrieť vozidlá so servisom grátis

Galéria

Ponuka vozidiel Peugeot 308 SW