Peugeot 3008 v novom šate

nový Peugeot 3008

MINIMÁLNE ZMENY

Novy Peugeot 3008 2020

Vyberte si u nás nové osobné vozidlo Peugeot a my sa oň ako bonus kráľovsky postaráme. Spoľahnúť sa môžete na našich špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami a láskou k francúzskym autám. Počítať môžete so špičkovou starostlivosťou vďaka:

  • špecializovanému autorizovanému servisu
  • výhradne originálnym dielom
  •  komplexným službám
  • profesionálnemu prístupu.
Pozrieť vozidlá so servisom grátis

V interiéri pribudla najmodernejšia edícia i-Cockpitu a vo výbave nechýba ani nový multimediálny systém s väčšou obrazovkou. Pod ňou zostal tzv. klavír s tlačidlami a nič sa nezmenilo ani na absencii otočných ovládačov pre nastavovanie teploty. Kozmetické úpravy podstúpil volant.

V ponuke motorov môžeme naďalej počítať s plug-in hybridným prevedením. Na výber bude edícia Hybrid s výkonom 165 kW a Hybrid 4 so silou 220 kW a pohonom všetkých štyroch kolies. Peugeot naďalej kladie dôraz na radosť z jazdy a takisto na úspornosť.

Nový Peugeot 3008 bude dostupný v troch úrovniach výbavy a objednávky modelu sa na Slovensku začnú spúšťať v priebehu októbra.

NOVÝ PEUGEOT 3008 – ŠTÝLOVÉ VOZIDLO PRE RADOSŤ

Teraz sa trochu povenujme chystanej tretej generácii modelu Peugeot 3008. Tá má byť podľa britského Auto Expressu hotová v roku 2022. Na základe tvrdení hlavného dizajnéra značky Gillesa Vidala môžeme predpokladať, že bude viac štýlová ako praktická. „Rodiny si tento model nekupujú. Sú to väčšinou páry, ktoré deti nemajú, alebo im už vyrástli,“ uviedol Vidal.

Nasledujúca generácia atraktívneho SUV bude postavená na aktualizovanej platforme EMP2 V4, ktorá je kompatibilná so spaľovacími motormi, mild-hybridmi a je využiteľná aj na čisto elektrický pohon. Peugeot 3008 zároveň zostane verný aj možnosti plug-in hybridu.