Chcete byť odlišní a zároveň sami sebou?

V spolupráci s trnavskou fabrikou Stellantis sme pre vás pripravili naozaj výnimočný projekt. Svoje vozidlo si môžete upraviť presne podľa svojich predstáv, tak, aby odzrkadlilo vašu osobnosť čo najlepšie. Dôležitými aspektmi sú trvácnosť, kvalita a profesionalita. Fabrické spracovanie je ozajstnou zárukou trvácnosti. 

Dizajnérske služby

O kvalitu a profesionálne služby sa postará dizajnérka, ktorá s vami celý návrh v čase príprav prekonzultuje. Aby neostalo len pri úprave karosérie, vaše vozidlo ozdobíme vhodnými diskami, aby dokonale zapadli do celkového dizajnu.

Bezpečne uložené

Ak sa pýtate, čo v prípade potrebnej výmeny dielu z akéhokoľvek dôvodu – mysleli sme aj na to. Po dobu 20 rokov je každá jedna dôležitá vec týkajúca sa vašej individualizácie odložená u nás. Ak sa pýtate na peniaze a rozsah úprav, tak tie, samozrejme, nemusia byť tak rozsiahle, ako vidíte na fotografiách. Môže sa jednať aj o malé detaily kde cena nepresiahne ani 100 €.

Referencie

Cenová ponuka

Nechajte si vyhotoviť cenovú ponuku, ak vás možnosť personalizácie vozidla zaujala. Odlíšte sa so svojím levom ešte o niečo viac.