Peugeot 5008 – rodinne založený francúzsky kráľ

suv

AKTUÁLNA AKCIA

VOZIDLÁ OKAMŽITE K ODBERU

POZRIEŤ CENY A VÝBAVU

Segment SUV zažíva v posledných rokoch obrovský boom, čoho výsledkom sú SUV modelové rady všetkých významných výrobcov. Peugeot 5008 je bezpochyby jedným z najvydarenejších modelov SUV na slovenskom trhu.

Peugeot 5008 bol ešte v predošlej generácii MPV. Teraz je moderným a navyše naozaj priestranným SUV. Poskytuje pocit bezpečia, priestor pre viacero osôb, moderný dizajn, ale tiež vyspelé bezpečnostné a asistenčné technológie. Toto rodinné auto bude určite ašpirovať na titul miláčik vašej rodiny.

Interiér charakterizujú moderné ovládacie prvky a možnosť inštalácie až troch detských sedačiek

Ak sa vo vašom aute radi cítite príjemne, ale zároveň vyžadujete dostatočnú dávku dizajnovej trendovosti, tento francúzsky krížnik je pre vás. Menší športový volant, digitálny prístrojový štít i-Cockpit, exkluzívne prevedené tlačidlá, to všetko nasvedčuje tomu, že toto auto sa bude páčiť nielen techno-oteckom, ale aj ich manželkám.

Zaujímavosťou je, že do päťtisícosmičky pohodlne umiestnite až tri detské sedačky vedľa seba, čo v tejto triede nie je ani zďaleka štandard. Aj tu je vidieť, že francúzski inžinieri sa pri jeho navrhovaní naozaj zamýšľali nad tým, ako ho budú jeho budúci majitelia využívať. Treba dodať, že dobrá hluková izolácia prináša vo vnútri príjemné ticho pre pokojný spánok detí alebo nerušené počúvanie hudby.

Peugeot 5008 I Cockpit

Peugeot 5008: bezpečnosť je  tu nadovšetko

Každý človek si zaslúži pocit bezpečia, ale ak spolu cestuje celá rodina, je táto životná potreba ešte o čosi dôležitejšia. Peugeot 5008 má už v základnej výbave plejádu airbagov a ďalších pomocníkov, ktorí pomôžu zabrániť prípadnej nehode. Je tu aj výbava, ktorou ešte nedávno disponovali iba luxusné značky.

Ako príklad spomeňme 360-stupňovú parkovaciu kameru, ktorá disponuje aj režimom bird’s eye (pohľad z perspektívy). Vo vyšších výbavách je samozrejmosť elektrika v sedadlách s funkciou masírovania. Aj počas dlhej cesty autom si tak môžete dopriať dávku príjemného relaxu.

Ovládanie auta je jednoduché ako pri hatchbacku

Mnohých od kúpy SUV odrádzajú obavy, že pre nich bude problémom zaparkovať alebo auto celkovo ovládať najmä v meste. Dobrou správou je, že Peugeot 5008 je mimoriadne jednoduchý na ovládanie a práve preto sa hodí do rodín, kde je zdieľaným autom napr. medzi partnermi.

V menej náročnom teréne sa cíti ako doma vďaka inovatívnemu systému trakcie Advanced Grip Control umožňujúcemu pohodlne zdolať rôzne povrchy, ako blato, sneh alebo štrk. Ak bývate v kopcoch alebo si raz za čas do kopcov vyrazíte, uvítate aj pokročilý systém zjazdu zo strmých ciest, ktorý vás naozaj podrží.

Peugeot 5008 je moderným autom pre moderných ľudí. Ak sa v aute radi cítite dobre, je načase zažiť testovaciu jazdu.

Ponuka financovania Dohodnúť skúšobnú jazdu Odkúpime vaše vozidlo

Príklad financovania Peugeot 5008

Verzia CROSSWAY
Od 26 090 € s DPH

KĽÚČOVÁ VÝBAVA

  • Grip Control novej generácie
  • BLACK DIAMOND‘ strecha (vo farbe Čierna Perla Nera)
  • Pack Alu – hliníkové pedále a opierka nohy
  • 18″ ‚Los Angeles‘ zliatinové disky + dojazdové rezervné koleso

Leasing s 0% navýšením:

Cena auta s DPH 26 090 €
Doba splácania v mesiacoch 36
Akontácia 30%
Akontácia 7 827
Spracovateľský poplatok 1 644 €
Mesačná splátka s DPH bez poistenia 507 €
SPOLU MESAČNÁ SPLÁTKA s DPH a poistením 586 €