Staré za nové – transakcia, ktorú treba maximálne využiť

staré za nové

Ak zvažujete predaj auta a pomýšľate na nové, odporúčame urobiť predaj i kúpu naraz. Ak vymeníte staré za nové súčasne, obchodník má dostatočný priestor využiť všetky dostupné cenové zvýhodnenia a tiež upraviť svoje marže, nakoľko má k dispozícii obe obchodné transakcie.

Staré za nové – výhodné finančne i časovo

Celý proces výkupu i nákupu sa dá vtesnať do jedného dňa. Peniaze za výkup vášho vozidla môžete rovno použiť na akontáciu, príp. splátku. Získať predstavu o tom, koľko by ste za svoje auto dnes dostali, je veľmi jednoduché. Predstavíme vám ideálny postup.

Staré za nové: výkup vozidla spoločnosťou France-Tech v skratke

Predbežný odhad výkupnej ceny získate obratom cez e-mail >>> vyplniť formulár výkup vozidla.
Definitívne cenu potvrdíme až po krátkej obhliadke vozidla. Ak sa vopred objednáte na obhliadku v niektorom z našich servisov, zo 30 minút sa dozviete záväznú cenu.
Čas obhliadky môžete využiť na testovaciu jazdu na novom vozidle podľa vášho výberu. Rezervácia termínu zabezpečí, že predvádzacie vozidlo bude k dispozícii: >>> rezervovať testovacie vozidlo
Po dohode sa vyplní sa kúpno-predajná zmluva.
Ešte v ten deň vám prevedieme peniaze na účet alebo sa použijú ako akontácia, príp. prvá splátky pri kúpe nového vozidla. Takže stará za nové vymeníte v jeden a ten istý deň.

Záruka pre predávajúceho:

France-Tech berie pri výkupe na seba riziko skrytých vád. Ručíme za to, že ak by po výkupe a predaji novému majiteľovi došlo k poruche vozidla, nebudeme vznášať voči predávajúcemu žiadne finančné nároky.

Navrhnutá cena výkupu platí 7 dní. Ponúkame v priemere vyššie ceny ako v autobazároch. Akékoľvek príslušenstvo k autu sa samozrejme započíta do ceny.

  • sezónne pneumatiky, disky, nosiče a príp. ďalšie príslušenstvo,
  • kompletné kľúče od vozidla,
  • servisná knižka so servisnou históriou.

Určenie odkupnej ceny vozidla

Pri určovaní odkupnej ceny nám pomáha špeciálny softvér, ktorý akceptujú lízingovky a poisťovne. Vďaka tomu dokážeme lepšie zhodnotiť mieru opotrebenia vozidla i trhové faktory. Softvér totiž využíva i štatistiky z veľkých inzertných auto-portálov na Slovensku. Napriek tomu je pre nás cena, ktorú softvér vygeneruje iba orientačná. Niektoré značky a typy vozidiel sú jednoducho na našom trhu žiadanejšie ako iné, a to treba zohľadniť.

Prečo je vymeniť staré za nové súčasne najvýhodnejší spôsob?

Pri zostavovaní návrhu cien vzniká priestor na synergické využitie oboch transakcií. Naši predajcovia pritom zohľadnia všetky dostupné výhody, ako sú výkupné bonusy alebo akciové ceny. Samozrejmosťou je, že vám pomôžme nájsť optimálny spôsob financovania, kde je možné využiť výhodný 0% lízing alebo spotrebný úver.

Všetky náležitosti, ako zmluvy a formality súvisiace s dopravným inšpektorátom vybavíme u nás. Auto vám tiež výhodne poistíme, pracujeme s viacerými poisťovňami. Dôležité je vedieť, že všetko u nás stihnete za jeden deň.

Staré za nové – príklad:

Kúpa:  nový Peugeot 3008, 1.2 PureTech 130k EAT8 Automatická 8-stupňová

Cena auta s DPH 26 090 €
Doba splácania v mesiacoch 48
Akontácia 35%
Akontácia 9 132
Spracovateľský poplatok 1 983 €
Mesačná splátka s DPH bez poistky 353 €
MESAČNÁ SPLÁTKA s DPH a poistením 433 €
staré za nové Peugeot Ponuka fiancovania Vymeňte staré za nové – ponuka Odkúpime vaše vozidlo Peugeot Bonusy Banner Jan Ponuka

Získajte 3 skvelé bonusy navyše

Využite špeciálne výpredajové ceny na vybrané modely PEUGEOT. Navyše získate zdarma servis na 4 roky alebo zimné pneumatiky.

Zobraziť Peugeot 2008 Akci 210 B

2.1.0 LET´S GO!

Oslavujte na náš účet. Už 210 rokov s nami. Akciové ceny na modely 208 a 2008, plus zimné pneumatiky a vyhrievané predné sedadlá zadarmo.

Zobraziť Peugeot 308 Plugin Hybrid

Hybridné modely Peugeot – sedan, kombi alebo SUV

Objavte nový spôsob jazdy vďaka vozidlám PEUGEOT plug‑in hybrid.

Zobraziť Peugeot 208 Kupa Vozidla 2

Peugeot 208 – mimoriadna ponuka na skladové vozidlá

Peugeot 208 ACTIVE 100k okamžite k odberu Mimoriadna zľava až 1 810 € vám umožní zakúpiť toto vozidlo so skvelou výbavou len za 14 790 € s DPH.

Zobraziť Peugeot 508 A 508 Sw

Peugeot 508 a 508 SW s bonusom 1 500 € a servisným balíkom za 3 300 €*

Využite špeciálne financovanie bez spracovateľského poplatku so skutočným 0% preplatením a výhodnú servisnú zmluvu.

Zobraziť Peugeot elektrický

Elektrické auto do každej firmy

Získajte výhodné financovanie na elektrické a hybridné vozidlá Peugeot. Šetrite na spotrebe, chráňte životné prostredie.

Zobraziť Peugeot Bonusy Banner Jan C

Peugeot akcia: skladové vozidla s extra bonusmi navyše

Peugeot 208, Peugeot 308 a rodinné kombi Peugeot 308 SW v limitovanej VIP edícii v skvelej výbave za skvelú cenu s VIP bonusom až do 3.900€*

Zobraziť Peugeot Rifter 2019 B

Peugeot Rifter s bonusom 1 000 €

Špeciálne len pre majiteľov modelu Peugeot Partner sme pripravili výnimočnú akciu! Vymeňte svojho Partnera za nový RIFTER a my Vám ako prejav vďaky za Vašu vernosť dáme bonus až do výšky 1000 €.*

Zobraziť