France Tech – Bratislava

Otváracie hodiny

Po - Pi: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: Zatvorené
Servis a náhradné diely:
Po - Pi: 7:30 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: Zatvorené
Michaela Hardova

Ing. Michaela Hardová

Zástupkyňa riaditeľa spoločnosti
+4210 911 410 499
hardova@francetech.sk
Gasparovicova Lubica

Ľubica Gašparovičová

Ekonómka/účtovníčka spoločnosti
+421 2 212 907 44
gasparovicova@francetech.sk
Miroslav Brachna B

Miroslav Brachna

Vedúci predaja vozidiel
+421 901 900 420
brachna@francetech.sk
Robert Mucka

Róbert Múčka

Predajca nových vozidiel
+421 903 233 425
mucka@francetech.sk
Martin Miškerík

Martin Miškerík

Predajca nových vozidiel
+421 901 900 421
miskerik@francetech.sk
Richard Baciak

Richard Bačiak

Predajca jazdených vozidiel
+421 903 731 981
baciak@francetech.sk
Benita Kudlicskova

Benita Kudlicsková

Recepcia
+421 2 212 907 77
kudlicskova@francetech.sk
Juraj Gašpar

Juraj Gašpar

Vedúci servisu
+421 901 900 426
gaspar@francetech.sk
Tomáš Mišánek B

Tomáš Mišanek

Prijímací technik
+421 901 900 422
misanek@francetech.sk
Vladimír Kozák

Vladimír Kozák

Predajca náhradných dielov a príslušenstva
+421 2 212 907 14
skladba@francetech.sk
Radovan Suríni

Radovan Surini

Predajca náhradných dielov a príslušenstva
+421 2 212 907 14
surini@francetech.sk
Ladislav Albert

Ladislav Albert

Prijímací technik pre klampiarske a lakovnícke práce
+421 901 900 424
albert@francetech.sk
Igor Rajták

Igor Rajták

Prijímací technik pre klampiarske a lakovnícke práce
+421 903 584 496
skladba@francetech.sk

Cookies používame, aby sme vám zaručili najlepší možný zážitok z návštevy našej stránky francetech.sk. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, dávate tým najavo svoj súhlas s prijímaním všetkých cookies z našejstránky. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close