FRANCE-TECH – Košice

Otváracie hodiny

Po - Pia: 8:00 - 18:00
So: 9:00 - 12:00
Ne: zatvorené
Servis: 7:30 - 17:00
Jazdené vozidlá: 8:00 - 17:30
Hajduk

Ing. Marek Hajduk

Konateľ spoločnosti
+421 55 783 66 66
hajduk@francetech.sk
Ludmila Brdarska

Ľudmila Brdárska

Asistentka riaditeľa, recepcia
+421 55 783 66 66
brdarska@francetech.sk
Pinakova

Mgr. Lucia Piňáková

Asistentka predaja, marketing
+421 903 549 889
pinakova@francetech.sk
Marcinak

Ing. Ján Marciňák

Zástupca riaditeľa, predajca nových vozidiel
+421 903 617 889
obchod3@francetech.sk
Soltes

Ing. Peter Šoltés

Vedúci predaja a predajca nových vozidiel
+421 903 650 889
obchod1@francetech.sk
Repaský

Mgr. Daniel Repaský

Predajca nových vozidiel
+421 903 685 050
obchod2@francetech.sk
Salon

Bc. Oliver Saloň

Vedúci predaja a výkupca jazdených vozidiel
+421 903 541 889
salon@francetech.sk
Kovac

Peter Kováč

Predajca jazdených vozidiel
+421 903 561 889
kovac@francetech.sk
Paulovsky

František Paulovský

Predajca jazdených vozidiel
+421 918 495 131
paulovsky@francetech.sk
Pavlisin

Dušan Pavlišin

Vedúci servisu
+421 903 657 889
pavlisin@francetech.sk
Bittner

Ing. Ľubomír Bittner

Prijímací technik
+421 903 584 889
bittner@francetech.sk
Vasko

Ing. Tomáš Vaško

Prijímací technik
+421 903 650 559
servis@francetech.sk
Kmetz

Peter Kmetz

Predajca náhradných dielov
+421 903 655 899
sklad@francetech.sk
Chovanec

Marián Chovanec

Predajca náhradných dielov
+421 911 650 889
chovanec@francetech.sk
Fircak

Ing. Alexander Fircák

Poistné udalosti
+421 903 894 889
fircak@francetech.sk
Fiacan

Róbert Fiačan

Poistné udalosti
+421 903 654 889
nehody@francetech.sk
Potocnakova

Jarmila Potočňáková

Vedúca ekonomického oddelenia
+421 903 646 889
potocnakova@francetech.sk
Sokolova

Ing. Štefánia Sokolová

Účtovníčka
+421 903 600 889
sokolova@francetech.sk

Cookies používame, aby sme vám zaručili najlepší možný zážitok z návštevy našej stránky francetech.sk. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, dávate tým najavo svoj súhlas s prijímaním všetkých cookies z našejstránky. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close