Auto Nitra, spol. s r.o.

Otváracie hodiny

Po - Pia: 7:30 - 18:00
Sobota: 9:00 - 12:00
Nedeľa: zatvorené

Servis: 7:30 - 16:30
Jazdené vozidlá: 8:00 - 17:30

Oto Gese

Ing. Oto Gése

Konateľ spoločnosti
+421 37 693 36 13
gese@autonitra.sk
Petra Begerova FranceTech

Petra Bégerová

Asistentka riaditeľa
+421 37 693 36 11
autonitra@autonitra.sk
Branislav Kucbel FranceTech

Branislav Kucbeľ

Vedúci predaja a predajca nových vozidiel
+421 910 901 264
kucbel@autonitra.sk
Lucia Hrobova FranceTech

Lucia Hrobová

Predajca nových vozidiel
+421 903 282 448
hrobova@autonitra.sk
Alena Tomaskova FranceTech

Alena Tomášková

Predajca nových vozidiel
+421 903 754 902
tomaskova@autonitra.sk
Dominik Kljajic FranceTech

Dominik Kljajić

Predajca jazdených vozidiel
+421 948 194 066
jazdenevozidla@autonitra.sk
Juraj Kukla FranceTech

Juraj Kukla

Vedúci servisu
+421 903 888 248
kukla@autonitra.sk
Igor Lörincz FranceTEch

Igor Lörincz

Garančný technik
+421 903 590 057
lorincz@autonitra.sk
Norbert Vanko FranceTech

Norbert Vanko

Poistné udalosti
+421 902 912 152
vanko@autonitra.sk
Martin Kostka FranceTech

Martin Kostka

Predajca náhradných dielov
+421 37 693 36 18
nahradnediely@autonitra.sk

Cookies používame, aby sme vám zaručili najlepší možný zážitok z návštevy našej stránky francetech.sk. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, dávate tým najavo svoj súhlas s prijímaním všetkých cookies z našejstránky. Viac informácií

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close