Mgr. Martin Košara

Mgr. Martin Košara

Riaditeľ
+421 918 424 247
kosara@francetech.sk
Miroslav Brachna B

Miroslav Brachna

Vedúci predaja vozidiel
+421 901 900 420
brachna@francetech.sk
Peugeot predaj Palko

Marek Palko

Predajca nových vozidiel
+421 0901 900 421
palko@francetech.sk
Nevinova B

Bc. Ivana Nevinová

Predajca nových vozidiel
+421 0901 900 424
nevinova@francetech.sk
Libor Sukal

Libor Sůkal

Predajca jazdených vozidiel
+421 901 900 423
sukal@francetech.sk
Juraj Gašpar

Juraj Gašpar

Vedúci servisu
+421 901 900 426
gaspar@francetech.sk
Skerdak Peugeot Bratislava

Andrej Škerďák

Prijímací technik
+421 901 900 422
skerdak@francetech.sk
Igor Rajták

Igor Rajták

Prijímací technik pre klampiarske a lakovnícke práce
+421 903 584 496
skladba@francetech.sk
Ivan Fajcik B

Ivan Fajčík

Prijímací technik pre klampiarske a lakovnícke práce
+421 910 566 077
fajcik@francetech.sk
Boris Mihálik

Boris Mihálik

Predajca náhradných dielov a príslušenstva
+421 2 212 907 14
mihalik@francetech.sk
Eva Almai B

Eva Almai

Recepčná
+421 2 212 907 77
almai@francetech.sk

Cookies používame, aby sme vám zaručili najlepší možný zážitok z návštevy našej stránky francetech.sk. Ak budete pokračovať bez zmeny vašich nastavení, dávate tým najavo svoj súhlas s prijímaním všetkých cookies z našejstránky. Viac informácií

Nastavenia cookies na tejto webovej stránke sú nastavené na "Povoliť cookies" vám prehliadanie možné skúsenosti. Ak budete pokračovať na používanie tejto webovej stránky bez zmeny nastavenia cookies alebo kliknite na tlačidlo "Prijať" nižšie potom dávate súhlas k tomu.

Zavrieť