Peugeot Rifter

Základné údaje

Novinka Peugeot Rifter nadväzuje na úspechy modelu Partner alebo sesterského Citroenu Berlingo. Rifter predstavuje prechod medzi tradičným osobným autom a úžitkovým vozidlom, vďaka čomu sa dokonale hodí na každú príležitosť.

Nový Peugeot Rifter si požičiava niektoré štylistické a funkčné prvky z SUV.

Peugeot Rifter – interiér a exteriér

Má zvýšenú svetlú výšku, veľké kolesá, veľkorysú ochranu prahov dverí, spodnej časti karosérie, oblúkov kolies a nárazníkov, ale aj predný a zadný kryt podvozku. Zároveň ponúka aj možnosť dlhej verzie Long, s ktorou získate k dobru 35 cm. Päťmiestna verzia Standard ponúka batožinový priestor s objemom 775 litrov. V prípade 7-miestneho vyhotovenia Long sa môže kapacita zvýšiť až na 4 000 litrov (so sklopenými sedadlami).

Tip: Ak potrebujete niečo väčšie, napr. spoľahlivú dodávku, pozrite obľúbený Peugeot Boxer.

Aktuálne cenové zvýhodnenie na Peugeot Rifter:

Peugeot Rifter Cena Mám záujem o Peugeot Rifter Skúšobná jazda

Nový Peugeot Rifter s premysleným variabilným interiérom, s 5 až 7 miestami na sedenie či veľkým batožinovým priestorom od 775 l. V sériovej výbave nájdete aj tempomat, klimatizáciu, systém rozpoznávania dopravných značiek, pozdĺžne strešné nosiče,  rádio s Bluetooth a USB, bočné posuvné dvere v 2. rade sedadiel.

Pozrieť skladové a jazdené vozidlá Peugeot Rifter

Teraz s bonusom až do 1000 €

Už od 16 590€ alebo od 130€/mes *

K tomu predĺžená 4 ročná záruka a výhodný 0% leasing.

4 roky BEZPLATNÝ SERVIS

* Pri akontácii 8 794,5 € a doba splácania je 60 mesiacov.

 • Peugeot i-Cockpit® s kompaktným športovým volantom
 • Klimatizácia
 • 3× uchytenie ISOFIX v 2. rade sedadiel
 • Rádio s bluetooth a USB
 • Rozpoznávanie dopravných značiek a odporúčanie rýchlosti
 • 2 dostupné dĺžky
 • Až do 7 miest na sedenie

Špeciálne balíky výbav so zvýhodnením až do 960 €

Napríklad balík pre výbavu Active:

 • Automatická klimatizácia
 • Predné a zadné parkovacie senzory
 • Kožený volant
 • 8″ dotykový displej s funkciou Mirror Screen

Špeciálne len pre majiteľov modelu Peugeot Partner sme pripravili výnimočnú akciu!

Peugeot Rifter 2019

Vymeňte svojho Partnera za nový RIFTER a my Vám ako prejav vďaky za Vašu vernosť dáme bonus až do výšky 1000 €.*

V interiéri vsádza Rifter na čisté línie, harmóniu a revolučnú kvalitu prevedenia. Nachádza sa tu kompaktný volant s dvomi plochými časťami pre lepšie uchopenie a manipuláciu, 8-palcová kapacitná dotyková obrazovka a head-up displej, ktorého dizajn je vylepšený chrómovým orámovaním a elegantnými červenými ukazovateľmi.

Technológia a bezpečnosť

Vzhľadom na to, že Peugeot Rifter zažíva premiéru na automobilovom trhu, je logické využitie najnovších asistenčných technológií. V závislosti od výbavy disponuje adaptívnym tempomatom, asistentom pozornosti vodiča, parkovacou kamerou so zorným uhlom 180 stupňov, systémom sledovania mŕtveho uhla alebo asistentom na kontrolu vybočenia z jazdného pruhu.

O bezpečnú jazdu sa postará funkcia Advanced Grip Control, ktorá v spojení s pneumatikami Michelin umožňuje ovládanie trakcie tým, že nepretržite pôsobí na priľnavosť kolies. V strmých klesaniach využíva automobil Hill Assist Descent Control, čo je funkcia na udržiavanie optimálnej rýchlosti.

Interiér

Priestoru vodiča dominuje PEUGEOT i-COCKPIT® s kompaktným športovým volantom, upravenou prístrojovou doskou a veľkou 8-palcovou dotykovou obrazovkou. Sedenie je zvýšené pre lepší výhľad a Grip Control novej generácie umožňuje až 5 režimov nastavenia jazdy.

Peugeot Rifter – výbavy a motorizácie

Päťmiestna verzia Standard sa vyrába vo vyhotoveniach Active, Allure a GT Line, pričom sa jej cenovka pohybuje od 15 990 € do 23 290 €. Sedem miestna verzia Long ponúka iba dva stupne výbavy – Allure Long a GT Line Long s cenovým rozpätím od 17 990 € do 24 290 €.

Bez ohľadu na dĺžku vozidla poskytuje Peugeot rovnakú ponuku motorov. Benzínový pohon využíva agregát 1,2 PureTech s výkonom 110 koní a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou. Diesel reprezentuje motor 1,5 BlueHDi, ktorý je dostupný s výkonom 75, 100 alebo 130 koní a jeho najsilnejšia verzia je kombinovateľná so 6-stupňovým manuálom alebo 8-stupňovým automatom.

Ponuka fiancovania Dohodnúť skúšobnú jazdu Odkúpime vaše vozidlo

Ponuka vozidiel Peugeot Rifter