Nový Peugeot 5008: SUV s pridanou hodnotou

Peugeot 5008 Cena Okt

Francúzska automobilka Peugeot skompletizovala modernizáciu portfólia v rámci segmentu vozidiel SUV. Začiatkom roka predstavila novú generáciu modelu 2008, nedávno sa dočkala vylepšení väčšia 3008-ka a teraz prišiel rad aj na najväčšieho z bratskej trojice – Peugeot 5008.

Najnovší i-Cockpit

Peugeot 5008 2009rc 005

Interiéru modelu Peugeot 5008 dominuje nový, modernejší a luxusnejší  i-Cockpit . Jeho súčasťou je 12,5-palcový digitálny prístrojový panel s možnosťou personalizácie. Vďaka technológii Normally Black majú údaje na prístrojovke lepšiu čitateľnosť a kontrast. V stredovom paneli je umiestnený displej s uhlopriečkou desať palcov. Má vysoké rozlíšenie a je vybavený siedmimi elegantnými prepínačmi. Modernizáciu vnútorných priestorov vozidla podčiarkuje nové čalúnenie s dôrazom na kvalitu a estetickú úroveň.

Bohatý vnútorný priestor

Vyberte si u nás nové osobné vozidlo Peugeot a my sa oň ako bonus kráľovsky postaráme. Spoľahnúť sa môžete na našich špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami a láskou k francúzskym autám. Počítať môžete so špičkovou starostlivosťou vďaka:

  • špecializovanému autorizovanému servisu
  • výhradne originálnym dielom
  •  komplexným službám
  • profesionálnemu prístupu.
Pozrieť vozidlá so servisom grátis Peugeot 5008 2009styp 020b

Najväčšie SUV v ponuke automobilky sa môže pochváliť bohatou ponukou asistenčných systémov. Najnovšiu generáciu pomocných technológií zastupujú nočné videnie, adaptívny tempomat s funkciou Stop and Go, asistent pre udržiavanie v jazdnom pruhu, vylepšený systém núdzového brzdenia a rozšírené rozpoznávanie dopravných značiek. Samozrejmosťou sú parkovací pomocníci a medzi príjemné vychytávky patria otváranie kufra bez použitia rúk alebo viacbodové masážne sedadlá.

Nový Peugeot 5008 – motory s výkonmi do 180 koní

Výrobca ponúka tri úrovne výbavy – Active, Allure a GT. Ku každej z nich je však pripravený aj vyšší level nazývaný Pack, ktorý tvorí akýsi medzistupeň a je určený pre zákazníkov hľadajúcich väčší komfort a atraktívnejší dizajn. Nový Peugeot 5008 sa začne v Európe predávať koncom roka 2020 a momentálne schádza z výrobných liniek vo francúzskych továrňach v mestách Sochaux a Rennes.